Reklama

125 let v Česku oslaví Siemens stylovou kampaní

Společnost Siemens oslaví letos na podzim již 125 let v České republice. K připomenutí svého výročí představí Siemens image kampaň, kterou chce podpořit svou pozici lídra v průmyslových technologiích i tradičně silné postavení společnosti v regionech.

Kampaň potrvá až do konce roku a objeví se v outdooru, na internetu či Facebooku.

„Naše výročí budeme slavit nejen interně, ale, pro nás i trochu netradičně externí image kampaní pro širokou veřejnost. V ní chceme zejména zdůraznit naši pozici jako technologického lídra v průmyslové výrobě. Již dávno totiž nevyrábíme telefony či bílé zboží, jak si lidé často myslí,“ vysvětlila Kateřina Pištorová, tisková mluvčí Siemens Česká republika.

siemens_125

Koncept kampaně poukazuje i na dlouholetou tradici společnosti v českých regionech, kde má Siemens pobočky, výrobní závody i vývojová centra a zaměstnává zde přes 9 tisíc lidí. Hlavním motivem kampaně bude proto slogan: „Již 125 let tvoříme budoucnost České republiky“. Kreativa se objeví na bigboardech u dálnic, v bannerové kampani na internetu či soutěži na Facebooku. Připravena je i speciální microsite k výročí siemens125let.cz. Kampaň potrvá do konce roku.

Kreativa kampaně vznikla interně, nákup médií zajistil Mediacom.

Čtěte také