Public relations

Agentura Gong pomůže s PR komunikací neziskovky Loono

PR komunikaci neziskové organizace Loono od dubna zajišťuje agentura Gong ze skupiny Dentsu Aegis. Nezisková organizace Loono se věnuje prevenci v oblasti závažných onemocnění jako například rakovina prsu a varlat, či infarkt nebo mozková mrtvice.

Pořádá vzdělávací workshopy a přednášky o zdraví a těle. Nestraší děsivými statistikami, naopak inspiruje lidi, aby se o sebe starali rádi a zavčas. Loono je tým mladých lékařů, studentů lékařských fakult a dalších nadšenců. Pod křídla si je vzala 1. lékařská fakulta UK a jejich odbornými garanty jsou lékaři z oborů gynekologie, urologie, kardiologie i praktického lékařství.

Vize Loono je pomoct lidem uvědomit si, že ten správný čas myslet na své zdraví je právě teď. Loono jste již mohli zaznamenat v kampani „Sahám si na ně každý měsíc“, která dodnes upozorňuje na důležitost samovyšetření v prevenci rakoviny prsou a varlat. Ve firmách a školách již Loono uspořádalo přes 300 workshopů a školení, na kterých naučili více než 12 000 lidí, jak správně a pravidelně vyšetřovat prsa a varlata. 33 lidí díky těmto aktivitám odhalilo rakovinu včas.

S novou kampaní „Žiješ srdcem“, která se věnuje prevenci kardiovaskulárních onemocnění, pomůže neziskové organizaci PR agentura Gong. „Abychom mohli mladým lidem pomáhat, musí o nás nejprve vědět, a proto jsme hledali vhodného partnera, který by dokázal naši komunikaci správně nasměrovat. Jsme moc rádi, že se nás ujme právě agentura Gong, která má v oblasti PR bohaté zkušenosti a vzala za své naše úsilí a cíle“ uvádí zakladatelka Loono Kateřina Vacková. “Rádi spolupracujeme na projektu, který je smysluplný a pomáhá lidem. Poslání Loono je silné a ušlechtilé a jsme potěšeni, že můžeme být jeho součástí”, říká Tomáš Vozáb, managing director agentury Gong.

Kampaň, kterou najdete pod oficiálním hashtagem #zijessrdcem má za cíl učit zejména mladé lidi, jak předcházet a včas odhalit kardiovaskulární onemocnění a spolu s tím, jak se zachovat, pokud infarkt či mrtvice potká někoho v okolí. Málokdo totiž ví, jak se o svoje srdce & cévy správně starat.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *