Branding

AKA má nové sídlo a logo

Po bezmála 14 letech se kanceláře AKA i její servisní organizace ARA´s přestěhovaly do nových prostor. Od května se doručovací adresou stává Mánesova 92/1643, Praha 2.

Na Praze 2 budou Asociace komunikačních agentur a ARA´s sídlit společně s Asociací mediálních agentur ASMEA a se štábem zajišťujícím mezinárodní konferenci a soutěž PIAF.

U příležitosti změny sídla se AKA rozhodla modernizovat i loga AKA a ARA´s a především je sladit s dalšími navazujícími logy sekcí a projektů AKA.

„AKA nevytvářela kompletně nový grafický design, proto jsme logo přizpůsobili stylu webových stránek a také jednotlivým sekcím asociace. Drželi jsme se moderního minimalistického stylu, ale zároveň jsme chtěli logo odlišit. Mělo být jednoduché, na první pohled zajímavé a vyjadřovat funkci zastřešující organizace“, říká autorka loga Veronika Pavlíková z agentury McCANN a dodává: „Logo je možné použít v plné verzi s rozepsaným názvem, stejně jako ve zjednodušené zkratce AKA, a je tak snadno využitelné pro všechny propagační materiály.“
 

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *