Reklama

Akce Shell: Získejte produkty Philips se slevou až 50%

Zákazníci tankující u společnosti Shell mají příležitost s předstihem obstarat vánoční dárky bez zbytečného shonu nebo si jednoduše vybavit domácnost zbrusu novými stylovými elektrospotřebiči.

Všichni, kteří do 18. ledna 2015 natankují alespoň 30 litrů kvalitních paliv Shell a předloží u pokladny svoji Shell ClubSmart věrnostní kartu, budou odměňováni slevovými kupóny na vybrané značkové elektrospotřebiče Philips, jako jsou například automatický kávovar, elektrický kartáček na zuby či holicí strojek. Mohou tak získat slevu až ve výši 50 %.

Shell Philips

Společnost Shell přichází s další jedinečnou kampaní, ve které mohou její zákazníci získat až 50% slevu na vybrané elektrospotřebiče Philips. Všichni, kdo v období do 18. ledna 2015 natankují vždy alespoň 30 litrů kvalitních paliv Shell a zároveň jsou členy věrnostního programu Shell ClubSmart, získají pokaždé nejméně 10% slevu na výběr produktů Philips. Slevové kupóny pak lze sčítat až do výše 50 %, takže s každým natankováním může být tato nabídka ještě výhodnější. Akce je přístupná i pro ty, již doposud do Shell ClubSmart nevstoupili. Stačí se během placení na pokladně prostřednictvím jednoduchého formuláře zaregistrovat a hned začít čerpat všechny výhody členství, slevovým kupónem počínaje.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *