Marketing

Albert nabízí možnost získat exkluzivní nádobí za výhodnou cenu

Jaro přináší pestré barvy, stejně jako chuť zkoušet nové věci v kuchyni. Právě proto nyní Albert přichází se sběratelskou kampaní, ve které můžete získat unikátní nádobí značky Berndes. Každá kuchařka díky němu zvládne připravit i ty nejnáročnější recepty.

V nabídce budou exkluzivní litinové hrnce a keramické zapékací misky v pestrobarevném provedení. Kampaň potrvá od 9. března až do 14. června ve všech obchodech Albert.

Podle výzkumu společnosti Profesia dávají Češi přednost vaření doma před chozením do restaurací a fast foodů. Lidé mají přehled, z jakých surovin se jídlo skládá, a zkrátka tak vědí, co jedí. V polovině tuzemských domácností se vaří prakticky každý den.1 Nádobí značky Berndes je skvělým nástrojem pro domácí vaření, díky kterému mají zákazníci nespočet možností, jak zpracovat čerstvé suroviny a poznávat tak nové chutě.

Pro pomalé pečení i rychlé vaření
„Sběratelskou kampaní s produkty značky Berndes nabízíme našim zákazníkům špičkové nádobí, s nímž budou moci experimentovat a popustit tak uzdu své kulinářské fantazii. Produkty budou navíc nabízeny se slevou až 97 % a věříme, že díky své kvalitě se stanou věrným pomocníkem každé kuchařky na dlouhá léta,“ říká o nové kampani Kateřina Mojdlová, Content & Magazine Manager z obchodního řetězce Albert.

S kvalitním německým nádobím Berndes mohou zákazníci upravovat vypěstované plodiny z Albertovy zahrádky všemi možnými způsoby nebo připravovat skvělé recepty podle Zdravé 5 (recepty a další zdravé tipy naleznete na stránkách www.zdrava5.cz). V exkluzivní nabídce je pestrá škála keramických misek, se kterými bude možné připravit jak ratatouille či lasagne, tak i suflé nebo tiramisu.

V kolekci zákazníci mimo jiné naleznou dva litinové hrnce Berndes, které mohou být díky své konstrukci používány na indukčním i plynovém sporáku, skvěle se však hodí také do trouby. S nádobím Berndes tak v kuchyni budete připraveni skutečně na vše. Celou sadu navíc doplňuje stěrka a vařečka.

albert_berndex

Za každých 200 korun nákupu nebo za nákup partnerského produktu obdrží zákazníci jeden bod. Získané body si nalepí na kartičku, kterou dostanou v kterékoliv prodejně. Výměnou za 30 nasbíraných bodů si pak zakoupí produkty Berndes se slevou až 97 %. Body lze sbírat od 9. března až do 31. května 2016, přičemž slevu na nádobí lze uplatnit až do 14. června.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *