On-line

AlzaBoxy se rozšiřují do středních Čech

Alza.cz intenzivně pokračuje v pokrytí Prahy AlzaBoxy. Na četná přání svých zákazníků urychlí instalaci těchto revolučních schránek pro vyzvednutí zboží také v regionu středních Čech. Speciálně pro studenty pak umístí AlzaBoxy do dvou největších vysokoškolských areálů v Praze.

„O výhodách AlzaBoxů se nyní mohou zákazníci přesvědčit také díky speciální akci, která nabídne doručení zboží do AlzaBoxu zcela zdarma. Akce potrvá do konce července,“ uvádí Jan Moudřík, ředitel expanze Alza.cz.
„Na přání našich zákazníků urychlujeme instalaci nových AlzaBoxů v regionu středních Čech. Po prázdninách pak čeká možnost vyzvedávání zboží ze schránek také na studenty v největších studentských areálech v Praze,“ dodává Moudřík. Právě studenti patří k významné skupině zákazníků, na kterou myslí Alza.cz nejen akčními slevami na zboží.

Alza box

Zásilky doručené do AlzaBoxů si mohou zákazníci vyzvednout již na 17 místech v Praze a okolí. Dalších 30 AlzaBoxů plánuje Alza instalovat do konce prázdnin. Přístupnost většiny AlzaBoxů je 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. AlzaBoxy jsou umístěné na snadno dostupných místech, s bezproblémovým parkováním a jsou nepřetržitě střeženy alarmem a kamerovým systémem.

Alza.cz garantuje doručení zásilky do AlzaBoxu v den objednání zboží, pokud je objednávka realizována do 12 hodin. O stavu zásilky je zákazník informován prostřednictvím emailu či SMS nebo může stav sledovat online v sekci „Moje Alza“. Jakmile je zásilka připravena k odběru, obdrží zákazník SMS zprávu s unikátním kódem, kterým aktivuje otevření schránky se zbožím. Zákazníci, kteří již službu AlzaBoxů vyzkoušeli, hodnotí vždy pozitivně nejen možnost zaparkovat u AlzaBoxu, svobodu vyzvednout si zásilku například i v pozdních večerních hodinách, ale také rychlost odbavení. V tomto ohledu je necelých 30 vteřin na obsloužení zákazníka AlzaBoxem bezkonkurenční.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *