Public relations

APRA spouští jarní kurz public relations

Asociace Public Relations agentur (APRA) spouští jarní běh praktického kurzu public relations PRague Communication Academy, který se koná v termínu 20. března – 9. května 2018.

Celkem je připraveno osm čtyřhodinových bloků přednášek. Lektory jednotlivých seminářů jsou odborníci aktivně působící v praxi. Každá přednáška obsahuje i praktické cvičení. Praktická je i závěrečná zkouška.

Praktický kurz PRague Communication Academy (PRCA) představuje ucelený úvod do oboru public relations a je určen juniorním komunikačním profesionálům nebo těm, kteří se s oborem nově seznamují. Lektory jednotlivých seminářů jsou odborníci aktivně působící v praxi. Jde nejen o zástupce členských agentur APRA, ale i o novináře a profesionály působící na straně klienta. Každý seminář obsahuje praktickou část, praktická je i závěrečná zkouška.

„V kurzech klademe důraz na praktickou stránku výuky. Naši přednášející jsou odborníci z praxe a díky tomu mají účastníci kurzů jedinečnou šanci seznámit se s jejich zkušenostmi nabitými dlouholetou praxí, a aktuálními poznatky z rychle se proměňující oblasti komunikace,“ uvedl Michal Hoblík, člen výkonné rady APRA.

Celý kurz se skládá z 8 půldenních seminářů zakončených zkouškou. Zájemci si mohou zakoupit buď celý kurz nebo se přihlásit na vybrané jednotlivé semináře.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *