Public relations

APRA spouští jarní kurz public relations

Asociace Public Relations agentur (APRA) spouští jarní běh praktického kurzu public relations PRague Communication Academy, který se koná v termínu 20. března – 9. května 2018.

Celkem je připraveno osm čtyřhodinových bloků přednášek. Lektory jednotlivých seminářů jsou odborníci aktivně působící v praxi. Každá přednáška obsahuje i praktické cvičení. Praktická je i závěrečná zkouška.

Praktický kurz PRague Communication Academy (PRCA) představuje ucelený úvod do oboru public relations a je určen juniorním komunikačním profesionálům nebo těm, kteří se s oborem nově seznamují. Lektory jednotlivých seminářů jsou odborníci aktivně působící v praxi. Jde nejen o zástupce členských agentur APRA, ale i o novináře a profesionály působící na straně klienta. Každý seminář obsahuje praktickou část, praktická je i závěrečná zkouška.

„V kurzech klademe důraz na praktickou stránku výuky. Naši přednášející jsou odborníci z praxe a díky tomu mají účastníci kurzů jedinečnou šanci seznámit se s jejich zkušenostmi nabitými dlouholetou praxí, a aktuálními poznatky z rychle se proměňující oblasti komunikace,“ uvedl Michal Hoblík, člen výkonné rady APRA.

Celý kurz se skládá z 8 půldenních seminářů zakončených zkouškou. Zájemci si mohou zakoupit buď celý kurz nebo se přihlásit na vybrané jednotlivé semináře.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *