Obchod

Babí léto přinese do Centra Černý Most spoustu zábavy

Pestrou paletu aktivit, jež pro své zákazníky během babího léta nachystalo Centrum Černý Most, zahájí o víkendu mezi 12. a 13. zářím festival VITALSPORT. Do prostor centra přinese hřiště a celou řadu stanovišť, kde se všichni mohou zblízka seznámit s více než čtyřicítkou rozmanitých sportů a na místě si některé z nich rovnou vyzkoušet.

V průběhu obou dnů se vždy od 10 do 18 hodin vedle mnoha sportovních klubů, fitness studií, tanečních škol a dalších představí i Jedličkův ústav, či organizace zaměřené na bezpečnost, například BESIP a spolek Prevence dětem. V sobotu se navíc v rámci festivalu VITALSPORT uskuteční veletrh neziskových organizací a sportovních klubů Městečko volnočasových aktivit. Kromě činností pro všechny věkové kategorie, kterým se mohou věnovat zájemci nejen na území Prahy 14, zde budou mít zastoupení i místní poskytovatelé sociálních služeb. Oběma dny plnými zábavy a inspirace, jak v novém školním roce trávit volný čas, provede oblíbený moderátor Petr Říbal.

CCM_1

Další novinku Centra Černý Most, již ocení především rodiče dětí předškolního věku, představuje cyklus tří exkluzivních seminářů s Klárou Markuciovou, uznávanou specialistkou v oblasti výukové metody Montessori. První z nich s podtitulem „Dítě – návod k použití“, se pomocí příkladů z praxe zaměří na principy správné komunikace s dítětem tak, aby rodiče chápalo, respektovalo a oni poznali, po čem touží a jak mu udělat radost. V neposlední řadě nabídne praktické tipy, díky nimž se lze vyvarovat běžných chyb v rodinné komunikaci. Bezplatná přednáška se uskuteční ve středu 16. září od 17.15 hodin v prostorách u multikina CineStar ve třetím patře centra. Pro její účastníky je připravena káva s drobným občerstvením, kosmetické a knižní dárky nebo možnost svěřit v jejím průběhu na jednu hodinu své potomky zcela zdarma do péče dětského koutku.

„Vedle festivalu VITALSPORT a novinky v podobě cyklu přednášek o výchově dětí, se naši zákazníci v září mohou těšit i na pokračování dlouhodobě populárních aktivit. Půjde o pravidelná pondělní setkání s cestovateli, která se konají u multikina CineStar vždy od 18 hodin, anebo divadélka pro děti startující každou středu v 16 hodin,“ uvedla Michaela Matlasová, marketingová manažerka Centra Černý Most.

„Zároveň zvu všechny milovníky plážových sportů, aby si nenechali ujít poslední šanci využít dvě beachvolejbalová hřiště u západního vstupu do centra, která mají k dispozici až do 14. září. Pro členy našeho věrnostního programu je jejich rezervace zcela bezplatná.“ Stát se novým členem věrnostního programu Centra Černý Most lze zcela zdarma po jednoduché registraci u infostánku centra či pomocí online formuláře na jeho webových stránkách či Facebooku.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *