Marketing

Benzina rozšiřuje nabídku služeb pro rodiny s dětmi

Benzina vychází vstříc rodinám s dětmi a na vybraných čerpacích stanicích rozšiřuje služby, které jim zpříjemní cestování. Od března si mohou zákazníci zakoupit speciálně sestavené dětské menu nebo využít na 65 čerpacích stanicích Benzina po celé ČR přebalovací pulty.

Průzkum, který si nechala Benzina koncem září 2015 zpracovat, ukázal, že rodiče by ocenili na čerpacích stanicích více sortimentu a služeb pro děti. Benzina vychází svým zákazníkům vstříc a od 1. března tak bude jako první síť čerpacích stanic v ČR nabízet speciální Mini Menu sestavené na míru dětským potřebám. V barevné papírové taštičce děti dostanou šunkový hot dog s 90% obsahem vepřové kýty, ovocnou přesnídávku Kubík v praktickém balení se 100% ovocnou složkou a 0,33l lahev kojenecké vody Rajec se speciálním uzávěrem proti vylití. V balíčku děti najdou také překvapení navíc – pexeso, autíčko nebo tyčinku Kubík Štrůdlík s jablečnou příchutí. Mini Menu bude k dostání na všech stanicích s konceptem Stop Cafe či Stop Cafe Bistro.

„Rozšíření naší nabídky o produkty určené dětem je jen dalším logickým krokem k ucelenému sortimentu produktů, ze kterých si vyberou muži, ženy i děti,“ říká Filip Balcárek, ředitel pro shop a gastro. „Mini Menu je koncipováno jako balíček na cestu autem – když rodiče zapomenou doma svačinu, nemusí už přemýšlet, kde koupí dětem jinou. Mohou zastavit na naší čerpací stanici, načerpat energii z čerstvě umleté kávy a dětem zakoupit Mini Menu, díky kterému se dítě nasytí, doplní pitný režim a ještě se při cestě zabaví,“ dodává Filip Balcárek.

benzina_rodiny

Benzina ale myslí i na ty úplně nejmenší – do poloviny března budou na 65 čerpacích stanicích Benzina k dispozici přebalovací pulty. Pulty opatřené háčky na zavěšení tašky a samozřejmě i bezpečnostním popruhem zabraňujícím pádu miminka budou umístěny na toaletách určených ženám/invalidům, které poskytují dostatek prostoru. Aby rodiče věděli s jistotou, na kterých stanicích mohou s pultem počítat, mohou si aktuální informace předem ověřit na webových stránkách Benziny. Jednotlivé čerpací stanice, které zázemí pro přebalování miminek poskytují, budou také označeny samolepkou u vchodu.

Čtěte také