Reklama

Benzina startuje kampaň na prémiové palivo Verva  

Benzina spouští 1. června novou kampaň na svá prémiová paliva Verva. Ve vizuální části kampaně bude hrát hlavní úlohu sportovní vůz Porsche symbolizující maximální výkon, který Verva motorům dodává.

Kampaň na vysokooktanový benzin Verva 100 a naftu s vyšším cetanovým číslem Verva Diesel zaznamenají řidiči nejen na všech čerpacích stanicích Benzina, ale také na internetu, v rádiích či televizi.
 
„V kampani jsme se rozhodli soustředit se na jednoznačně hlavní benefit prémiových paliv Verva, kterým je jejich prokazatelně pozitivní vliv na výkon motoru. Ve videospotu tak diváci uvidí, jak si Porsche, které čerpá Vervu, na závodním okruhu bez problému poradí s formulí,“ přibližuje Agnieszka Bobrukiewicz, vedoucí odboru marketingu Benziny.

S kampaní se veřejnost bude setkávat v průběhu celého června v programech vybraných stanic televizní skupiny Prima a v rádiích Impuls a Evropa 2. V online prostředí se kampaň objeví na webových serverech Aktuálně.cz, iHned.cz, iDNES.cz a na kanále YouTube. Na čerpacích stanicích poběží kampaň až do konce srpna.

„Klip je vytvořený digitálně, a to osvědčenou technikou, kterou jsme pro kampaň na Vervu využívali i v minulých letech,“ doplňuje Agnieszka Bobrukiewicz. Kreativní koncept opět zajišťovala agentura Scholz & Friends.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *