Komunikace

BILLA startuje věrnostní kampaň s rakouskou značkou Vossen

Letošní druhá věrnostní kampaň pro členy BILLA Bonus clubu je tu. Odměnou za členství jsou tentokrát značkové ručníky tradiční rakouské značky Vossen, které zákazníci mohou vyměnit za své nasbírané body.

V rámci kampaně získají zákazníci i bonus v podobě voucheru v hodnotě 100 € na wellness pobyt pro dvě osoby v partnerských hotelech společnosti Connex po celé Evropě, který získají při koupi setu ručníků nebo koupelnové osušky.

Rodina 2 650 000 členů BILLA Bonus clubu může nyní čerpat nejen ze stávajících benefitů, které jim měsíčně šetří až 40 000 000 korun měsíčně, ale v rámci speciální kampaně se nyní mohou vybavit hned několika produkty rakouské značky Vossen – setem dvou froté ručníků o rozměrech 50 x 100 cm anebo koupelnovou osuškou o rozměru 67 x 140 cm. Osušky a ručníky disponují nejvyšší savostí, technologií Airpillow, jsou lékařsky testovány a zaručují o 90 % méně chloupků. Obojí zboží je dostupné ve čtyřech moderních barvách – bílé, hnědé, tyrkysové a liliové.

„Počet zákazníků BILLA Bonus clubu se nám za posledních 10 měsíců rozrostl na 2 650 000 členů. Díky členství v našem klubu a „zeleným cenám“ zákazníci každý měsíc šetří na 40 000 000 Kč a čerpají množství dalších výhod. Nyní jim chceme dát příležitost směnit nasbírané body za něco praktického, proto přicházíme s nabídkou kvalitních značkových ručníků a a osušek do koupelny. Značka Vossen existuje na trhu už od roku 1925 a jejich zboží patří mezi prvotřídní. Věříme proto, že se bude u zákazníků před obdobím dovolených těšit oblibě, “ říká David Pála, online marketing a Loyalty club manažer společnosti BILLA ČR.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *