Komunikace

BILLA v nové věrnostní kampani podporuje řádné nakládání s potravinami

Společnost BILLA připravila pro své zákazníky další věrnostní akci ve spolupráci se značkou Nutrifresh. Od 29. května do 7. srpna nabídne členům BILLA Bonus Clubu několik druhů speciálních dóz s vakuovací pumpou a také sadu pro mixování potravin výměnou za BILLA Bonus Body ze zákaznického programu a finanční doplatek.

„Výzvy k šetření potravinami jsou v poslední době slyšet stále častěji. Nad plýtváním potravin je však nutné se zamyslet nejen z hlediska zpracování, ale i skladování. Tento následováníhodný trend BILLA podporuje novou nabídkou systému na skladování potravin Nutrifresh, díky kterému zákaznníci mohou dosáhnout prodlouženní uchování potravin,“ říká Dana Bratánková, manažerka korporátní komunikace společnosti BILLA ČR.

Díky odstranění přebytečného vzduchu vakuovou pumou totiž vydrží potraviny ve speciálních dózách až 5x déle. Dalším plusem je i zachování vůní a omezení šíření bakterií. Dózy lze využít pro skladování suchých i vlhkých potravin, přičemž jsou opatřeny ochranou proti rozlití. Vhodné jsou tudíž do lednice, mrazáku, ale i mikrovlné trouby. Vzhledem k tomu, že jsou odolné vůči poškrábání, je možné je mýt také v myčce.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *