banner_left
banner_right
Marketing

Bushman oblékne pražskou ZOO

Oblíbený výrobce outdoorového, expedičního a cestovatelského oblečení – značka Bushman oblékne zaměstnance pražské ZOO. Značka Bushman vyhrála veřejnou zakázku na výrobu pracovních uniforem pro zaměstnance ZOO, kterým nabídne oděvy z kvalitních a příjemných přírodních materiálů.

Bushman připraví oblečení pro více než 200 zaměstnanců a dalších spolupracovníků ZOO. Důraz je kladen především na pohodlí a funkčnost oblečení. Pražská ZOO pozitivně hodnotí i přírodní materiály, ze kterých jsou pracovní uniformy vyrobeny, vzhledem k práci se zvířaty, které jsou mnohdy na tyto materiály citlivé.

Přehlídka_2

Jak uvedl Vlastimil Zajíček, obchodní ředitel Bushman, jedná se o speciálně vytvořenou edici oblečení, která je připravena pražské ZOO na míru. „Barvy oblečení a varianty loga byly pečlivě vyvíjeny se zoologickou zahradou před zahájením výroby s ohledem na image ZOO Praha a praktičnost užívání v každodenním provozu,“ vysvětluje Vlastimil Zajíček.

Pracovní uniformy byly interně představeny ZOO již na jejich vánočním večírku v loňském roce a veřejnost je mohla poprvé zhlédnout v rámci módní přehlídky konané u příležitosti zahájení nové 84. sezóny.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *