Obchod

CCC otevřela v Letňanech největší prodejnu v ČR

Společnost CCC Czech otevřela v Praze Letňanech svůj zatím největší obchod v České republice. Nová prodejna se rozkládá na ploše 1 500 m2. Doteď svou velikostí kralovala brněnská prodejna v OC Olympia, která má 1 300 m2.

Pobočka v Letňanech se stane již osmdesátou prodejnou v České republice.

CCC tak patří k nejrychleji rostoucí prodejní sítí v ČR v oblasti módy, nadále pokračuje ve svém plánu expanze, vylepšování a modernizování interiéru svých prodejen a je klíčovým hráčem na českém trhu v segmentu obuvi. Nově otevřená pražská prodejna se nachází v obchodním centru Letňany, které je zároveň největším obchodním centrem u nás. „Prodejna v Letňanech disponuje standardními prvky nového konceptu: přírodní materiály, ekologické LED osvětlení, velké výlohy a dětský koutek, kde děti mohou sledovat pohádky. Velkou novinkou je relaxační zóna, která je připravena v pánském oddělení. Pánové zde na gauči mohou sledovat televizi, zatímco jejich drahé polovičky se věnují nákupu bot a kabelek.“

ccc_big

„Nová prodejna v Letňanech je završením podzimní expanze CCC v ČR, během které jsme otevřeli nové prodejny v Plzni a Liberci. Navíc jsme několik stávajících prodejen rekonstruovali do nové modernější podoby a také zvětšili jejich prodejní plochu i šíři sortimentu. Jedná se zejména o prodejny v Galerii Vaňkovka, českobudějovickém Géčku a brněnském Campus Square,“ prozrazuje Roman Puchala, jednatel CCC Czech.

Tímto ale CCC v expanzi nekončí. „I pro rok 2016 je v plánu otevírání dalších velkých prodejen v obchodních centrech, kde zatím naše značka chybí. Příkladem může být připravované jarní otevření prodejny v Centru Černý Most, “ dodává Roman Puchala.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *