Služby

Centrum Černý Most přichystalo pro nejmenší návštěvníky zábavný program

Centrum Černý Most s blížícím se dětským dnem myslelo především na své malé zákazníky, již se v průběhu května a června mohou těšit na spoustu zábavy. Mezi 15. a 29. květnem budou mít děti i dospělí šanci nahlédnout do kouzelného světa nového českého filmu Malý Pán režiséra Radka Berana založeného na tradičním loutkovém řemesle.

Výstava situovaná u multikina CineStar návštěvníky seznámí jak s originálním prostředím příběhu, tak s jeho hlavními hrdiny.

Další jedinečný program trvající od 29. května do 4. června Centrum Černý Most pro nejmenší přichystalo ve spolupráci se společností Mattel. Holčičky jistě potěší legendární panenky Barbie nebo dcerky a synové pohádkových postaviček z elitní školy Ever After High. Kluci mohou společně se svými tatínky prověřit auta stáje Hot Wheels a zažít legraci s hrdiny z dílny Disney Pixar – závodním autíčkem Bleskem McQueenem nebo letadlem Práškem Skočdopolem. Společnost při hraní budou malým návštěvníkům dělat právě Barbie a závodník Hot Wheels či hrdinové oblíbené strašidelné série Monster High v životní velikosti. Na nejmenší pak bude čekat oblíbená mašinka Tomáš se svými kamarády nebo malování na obličej. Všechny děti budou mít také možnost odnést si na památku snímek z fotokoutku, který bude otevřen po celou dobu trvaní akce.

ccm

Centrum Černý Most uvedlo i novou bezplatnou službu pro ještě větší komfort celé rodiny. Převoz od stanice metra Černý Most do centra a zpět teď totiž zajistí vyhlídkový Vláček Čerňáček. Ten je připraven denně od 10 do 18 hodin. „S Vláčkem Čerňáčkem se cesta do našeho nákupního centra promění v zábavu. Jsme rádi, že zákazníkům po parkování zdarma nabízíme opět něco navíc. Tuto novinku ocení především děti, ale užijí si ji s nimi zajisté i rodiče,” uvedla marketingová manažerka Centra Černý Most Michaela Matlasová.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *