Branding

Centrum Černý Most rozšířilo svou nabídku o bistro O’papa

Centrum Černý Most pod svou střechou přivítalo české fresh bistro O’papa, které se tak vůbec poprvé představilo v nákupním centru. Bistro o rozloze 250 m² mohou vyznavači kvalitních surovin navštívit ve 3. patře centra vedle multikina CineStar.

Široká nabídka O’papa zahrnuje snídaňové a obědové menu, čerstvé domácí pečivo, sendviče, wrapy, saláty, jogurty, smoothies, džusy i dezerty. Na zákazníky Centra Černý Most bude navíc až do 31. července čekat 30% sleva na vybrané pokrmy.

České fresh bistro O’papa ctí principy čerstvosti a kvality surovin, z nichž jsou podle vlastních receptur na místě připravovány pokrmy. Zakladatelé se k jeho vzniku inspirovali na cestách po světě a zejména na základě pobytu v Hong Kongu vytvořili bistro v netradičním stylu, který byl doposud na tuzemském trhu ojedinělý. Fresh bistro O’papa zaručuje, že i ve spěchu se člověk může stravovat zdravě a kvalitně, a to díky nabídce prvotřídních pokrmů z čerstvých surovin s vyváženým složením konzultovaným s výživovými odborníky. Pro zákazníky je připraveno také samoobslužné bistro pro rychlý, ale naopak i rozvážný výběr.

CČM_O´papa

„Filosofie O’papa postavená na čerstvosti surovin a jídel skvěle odpovídá na vzrůstající poptávku po zdravém a na lokálních potravinách založeném stravování, například na farmářských trzích,“ řekl manažer Centra Černý Most Tomáš Urbanovský. „Věřím, že i návštěvníci Centra Černý Most ocení širokou nabídku fresh bistra s na místě připravovanými pokrmy z kvalitních ingrediencí a rádi využijí akční červencové 30% slevy.“

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *