Reklama

Centrum Černý Most zve na oslavu Večerníčkových padesátin

Centrum Černý Most bude od 4. do 20. března hostit výstavu České televize „Večerníček slaví 50“ a všichni malí i dospělí fanoušci oblíbených animovaných postaviček ji mohou navštívit zcela zdarma.

Pro fanoušky Večerníčka a jeho nejpopulárnějších českých pohádek budou každou sobotu od 10 do 18 hodin připraveny workshopy za účasti hostů a maskotů z animovaných příběhů, v rámci nichž se zájemci mohou vyfotit v koutku s rekvizitami, zasoutěžit si o drobné ceny, složit večerníčkovskou čepici nebo se přiučit zajímavostem ze světa tvorby animací a pohádek. V kině CineStar budou probíhat bezplatné projekce pro školy či školky a v určených prostorách i pro držitele věrnostní karty Centra Černý Most. Rovněž pravidelný středeční program centra pro děti se v období trvání výstavy ponese právě ve znamení večerníčků. V pátek 18. března se fanoušci Maxipsa Fíka mohou těšit na čtení jeho příběhů s hercem Josef Dvořákem v Knihcentru.

Své 40. jubileum navíc v Centru Černý Most oslaví Rákosníček, kterému přijdou v sobotu 19. března popřát další postavičky z večerníčků. V rámci narozeninového programu moderovaného Majdou Reifovou z Kouzelné školky nebude chybět dort, promítání, kvízy a hádanky pro ostatní gratulanty.

Večerníček slaví narozeniny - 1.den, Museum Kampa, 29.5.2015

„Velmi nás těší, že zákazníkům jako první tuzemské nákupní centrum nabízíme výstavu České televize ‚Večerníček slaví 50’, kterou může veřejnost zhlédnout zcela zdarma. Kromě zábavy spojené s pohádkovým světem plným veselých postaviček a fantazie bude na návštěvníky v rámci sobotních workshopů čekat i spoustu zajímavostí k tvorbě animovaných pohádek. Zjistí například, co je praxinoskop či ultrafán, a zároveň si s nimi i sami vyzkouší pracovat,“ uvedla Michaela Matlasová, marketingová manažerka Centra Černý Most.

Čtěte také