Public relations

Centrum Chodov otevře rozšířenou gastronomickou zónu

Expanze Centra Chodov úspěšně pokračuje. Jeho kompletní zprovoznění je sice naplánováno až na podzim tohoto roku, ale již nyní se mohou návštěvníci připravovat na malou ochutnávku v podobě moderní restaurační části Grand Kitchen.

Ve středu 29. března bude otevřena relokovaná a rozšířená restaurační zóna, která uspokojí i ty nejnáročnější strávníky. Na své si přijdou nejen milovníci pořádného kusu masa, ale také vegetariáni a vegani. Zákazníci zde naleznou fastfoodové řetězce, bistra reprezentující kuchyně z celého světa, ale také vyhlášené cukrárny, kavárny či klasické restaurace vhodné i pro večerní posezení s přáteli nebo kolegy. Celá zóna navíc nabídne vysoký standard stolování – jídlo bude servírováno výhradně z porcelánového nádobí, k dispozici budou různé typy nábytku, stylové osvětlení či originální dekorace. Její součástí bude také speciální rodinná zóna s dětským koutkem a programem pro děti. Ostatní návštěvníci se pak mohou těšit na rozmanité večerní programy a animace. Každý první čtvrtek v měsíci se například v prostorách nové restaurační zóny budou konat Stand Up Comedy.

oc_chodov_big

Vedle stávajících nájemců svou pobočku představí také nové značky jako například trendové street-foodové bistro Spicymama, indický Bombay Express či vyhlášená „all you can eat restaurace“ Makakiko nabízející speciality zejména japonské, ale i korejské, čínské a thajské kuchyně. Ti, kteří neholdují exotice, jistě ocení podniky s všeříkajícím názvem – Ryby & Chips, Tom’s burger nebo originální The PUB, kde je možné si u jednoho ze stolů vybavených samoobslužným výčepem natočit nepasterizované pivo z tanků. Pro vyznavače „živé“ stravy je připraveno bistro bistRAWveg, jež sází na čerstvé suroviny zpracované při teplotě do 42°C.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *