Reklama

České aerolinie nabízí v soutěži letenky zdarma

Sedm letenek nyní každý týden rozdají České aerolinie. Národní dopravce, který v říjnu oslaví 90 let svého působení na leteckém nebi, totiž pro své cestující v rámci oslav připravil lákavou a „tajuplnou“ soutěž. Od 9. července do 6. října letošního roku v ní účastníci mohou získat letenky do některé z evropských destinací, jako je například Paříž, Barcelona či Milán, do kterých České aerolinie pravidelně létají. Cestující však předem nebude vědět, o jakou letenku soutěží a do kterého města starého kontinentu se tak zdarma podívá.

Letenku vyhraje vždy sedm účastníků v daném týdnu, kteří nejpřesněji odpoví na tipovací soutěžní otázku. Výherci navíc dostanou 20% slevu na další letenky do téže destinace.

soutez CSA letenka zdarma

Ústředním motivem marketingové komunikace je počítadlo, které připomíná, kolik dní mohou zájemci ještě soutěžit. Podle ředitele pro Obchod Českých aerolinií Krassimira Taneva je cílem soutěže, která je přístupná na webu společnosti www.csa.cz , nejen zvýšení povědomí o 90 letech existence značky, ale i podpora online komunikace společnosti.

Soutěž probíhá pouze na českém trhu a mohou se jí zúčastnit občané České republiky starší 18 let.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *