Komunikace

Čeští fanoušci mohou platit kartami v barvách svých oblíbených klubů

ČSOB jako pokračuje v nabídce platebních karet v exkluzivním designu sportovních klubů. Aktuálně je do projektu zapojeno osm klubů z různých regionů. Držitel karty získá designový platební nástroj s celou řadou výhod.

Kartu svého oblíbeného klubu lze sjednat na vybrané pobočce ČSOB nebo Poštovní spořitelny v daném regionu nebo také online s novým běžným účtem.

Fanouškovské karty vydává ČSOB již od roku 2015, novinkou od loňského roku je možnost sjednání online. Karta pro fanoušky se v nedávné době stala také partnerem volně stažitelné mobilní hokejové aplikace Motor České Budějovice, ve které si klient může objednat občerstvení, zvolit hráče utkání, zakoupit vstupenku na další utkání nebo třeba poslat vzkaz blízké osobě během utkání prostřednictvím velkoformátové obrazovky nad ledovou plochou stadionu. V aplikaci si fanoušek může také objednat online kartu Motor.

Karta kromě jedinečného designu přináší také řadu výhod a slev u obchodníků. Slevy se vztahují například na nákup ve fanshopech, pohonných hmot či v zákaznickém programu Svět odměn od ČSOB. Slevové akce jsou velmi často také regionální a vztahují se vždy k danému klubu. Karta nemusí sloužit pouze pro placení. Například fanoušci FC Slovan Liberec využívají platební kartu zároveň jako permanentku.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *