banner_left
banner_right
Reklama

Cestující nízkonákladových aerolinek se vůbec poprvé dočkají občerstvení zdarma…od British Airways

Jedinečnou akci zažije od 4. do 10. listopadu letiště v Praze. Těšit se mohou zejména ti, kdo ten den poletí do Londýna. Právě jim totiž Starbucks společně s British Airways rozdá v pondělí 4. listopadu víc než tisíc dvěstě šálků čerstvé překapávané kávy, což představuje zhruba 60 litrů tohoto oblíbeného nápoje. Stačí se prokázat platným palubním lístkem vystaveným na jakýkoliv let z Prahy do Londýna s kteroukoliv leteckou společností a jakoukoliv dobu během celého dne. Den to bude výjimečný zejména pro cestující nízkonákladových aerolinek. Ti totiž vůbec poprvé dostanou v rámci své cesty letadlem občerstvení zdarma. Bude to pro ně poslední občerstvení zdarma či se slevou, kterého se v rámci své cesty dočkají. To však není všechno. Kromě kávy obdrží všichni cestující British Airways po celý týden ještě kupon na 20 % slevu na jakýkoliv nápoj či jídlo z nabídky kavárny Starbucks Coffee.

Petr Duchek, obchodní ředitel British Airways pro Českou republiku, Polsko a Slovensko k tomu říká: „Cestující British Airways se mohou těšit na bohaté občervení přímo na palubě našich letadel. Standardně nabízíme cestujícím v ekonomické třídě wrap nebo sendvič a plný bar, včetně široké nabídky alkoholických nápojů. Cestujícím business třídou Club Europe je servírována podle denní doby snídaně, oběd či večeře. Naproti tomu cestující nízkonákladových leteckých společností nedostávají zdarma žádné občerstvení. Rozhodli jsme se proto, že na celý jeden den v roce zpříjemníme let také jim. Zákazníci nízkonákladových společností obdrží od našeho vzácného partnera Starbucks Coffe kávu zdarma, zatímco naše cestující odměníme za věrnost ještě slevovým kuponem od Starbucksu navíc“.

British Airways

Akce se uskuteční na Terminálu 1 Letiště Václava Havla. Všichni zájemci o pozornost v podobě kávy zdarma se budou muset prokázat platnou palubní vstupenkou přímo v prostoru kavárny Starbucks a to kdykoliv po celou její provozní dobu. „Volba partnera pro tuto příležitost pro nás nebyla nijak obtížná. Starbucks Coffee je dnes již legendární celosvětově uznává značka, která je symbolem kvality a inovací. Nemohli jsme zvolit lépe,“ dodává Petr Duchek z českého zastoupení British Airways. Aleš Misbach, Store Manager kavárny Starbucks na letišti Václava Havla Praha k tomu říká: „Jsme velice rádi, že se můžeme podílet na této speciální akci a těšíme se na všechny zákazníky, kterým vždy připravujeme nápoje podle jejich individuálních přání přesně na míru. Naším cílem je přinášet zákazníkům do jejich každodenního života spolu s lahodnou kávou také radost a pohodu. Věříme, že potěšíme všechny, kdo v tento konkrétní den poletí do Londýna a maximálně jim zpříjemníme jejich let“.

S akcí na pražském letišti přichází letecká společnost v době, kdy postupně zveřejňuje výsledky svého rozsáhlého celoevropského průzkumu o cestovních návycích Evropanů. Podle něj 53 % obyvatel starého kontinetnu považuje občerstvení na palubě letadla zdarma za důležitou součást pohodlného cestování. Více než čtvrtina (28 %) Evropanů však také odpověděla, že si při cestách s nízkonákladovými dopravci balí svačinu do letadla s sebou. Nejčastěji si jídlo na cestu zabalí Španělé a Holanďané (37 % z dotazovaných), nejméně často pak Francouzi (18 % dotazovaných).

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *