banner_left
Reklama

Čtvrtníček se podílel na kampani k hokejovému MS 2015

Tipsport zahájil rozsáhlou kampaň k letošnímu hokejovému MS, které se v květnu odehraje v české metropoli. Kampaň byla spuštěna se začátkem čtvrtfinálových zápasů play off hokejové Tipsport extraligy.

Ve sponzorských vzkazech a následně i reklamních spotech, které režíroval Petr Čtvrtníček v produkci Target Pictures, se kromě skutečných sázkařů objeví také trenér českého národního týmu Vladimír Růžička či reprezentační útočník Jakub Klepiš. „Kampaň vychází z dlouholetého spojení Tipsportu s hokejovým prostředím, ať už se jedná o extraligu či partnerství české reprezentace“, komentuje spuštění kampaně mluvčí Tipsportu Lubomír Ježek.

Sponzorské vzkazy poběží v televizi, v online prostředí v podobě prerollů a videobannerů a dále na videokostkách na extraligových stadionech. Součástí kampaně bude také outdoorová prezentace a online i offline reklama, která tematicky vychází z motivů sponzorských vzkazů. Náměty spotů vznikaly in-house ve spolupráci s nezávislým kreativcem Štěpánem Tyllerem a dál rozvíjejí koncept největší komunity sázkařů, která umožňuje tipérům snadno sdílet informace i sázkařské zážitky. Výběr Petra Čtvrtníčka nebyl náhodný, na konci minulého roku režíroval velmi úspěšné předvánoční spoty pro sázkovou kancelář Chance, která patří do holdingu Tipsport.

kampanbig

Stalo se již dobrým zvykem, že v reklamách největší české sázkovky vystupují kromě herců a komparzistů také skuteční sázkaři. „Když jsem se dozvěděl, že bych si mohl v reklamě zahrát, váhal jsem. Ale nakonec jsem na casting vyrazil. Za dveřmi byl slyšet řev uchazečů, kteří měli za úkol předvést povzbuzování. Připadal jsem si jako u zubaře, úplně se mi sevřelo břicho,“ vypráví sázkař Miroslav Pitzmos, jenž ztvárnil jednu z hlavních rolí. „Bylo těžké jen tak naprázdno ukázat emoce. O to větší mám radost, že mě vybrali.“ Teď sedí ve spotu v šatně a uctivě si přetahuje přes hlavu reprezentační dres. Na zádech má nad číslem svůj nick sensei. Tak ho znají parťáci z největší sázkařské komunity. Třeba krtek25, matucha, kvetosm a Vesly10, kteří si při natáčení zafandili v komparzu na tribuně.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *