Reklama

David Beckham bude tváří značky Jaguar v Číně

David Beckham se stal ambasadorem značky Jaguar v Číně a podpoří uvedení nových modelů. Britská sportovní ikona bude tváří mediálních marketingových kampaní Jaguaru na jednom z jejích nejvýznamnějších mezinárodních trhů. Novou kampaň s Davidem Beckhamem nafotil známý fotograf Peter Lindbergh.

„David Beckham je Brit, který je díky svým úspěchům populární po celém světě a je to člověk, který ztělesňuje současný britský styl a kultivovanost. Je moderním Britem s opravdovou vášní pro design, inovace, výkon a řízení vozů,“ dodal ke spolupráci s Davidem Beckhamem Bob Grace, Jaguar Land Rover China Managing Director.

Bývalý fotbalový reprezentant David Beckham se v rámci dlouhodobé spolupráce objeví v řadě tištěných a televizních reklam určených výhradně pro Čínu. David se ve své první roli objeví vedle nového Jaguaru F-Type Coupé, sportovního vozu, který představuje pohled luxusní značky Jaguar na současný britský styl a eleganci. Jeho role se bude rozvíjet i v nadcházejících letech. Objeví se v mnoha marketingových kampaních, které budou zaměřeny na jednotlivé modely od Jaguaru včetně prostorné luxusní limuzíny Jaguar XJ. Tištěná kampaň se objeví v časopisech a na billboardech po celé Číně. Televizní reklamní kampaň bude spuštěna později během roku.

Jaguar a Beckham

„Vždy jsem obdivoval Jaguary – od stylu a designu až po ten dojem z vozu a řevu motoru působí každý aspekt typicky britsky. Miluji klasický E-Type ze 60. let a dnes tento odkaz žije díky luxusnímu modelu Jaguar F-Type Coupé, který dokonale vystihuje britskou zručnost,“ okomentoval svoji spolupráci s Jaguarem David Beckham.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *