Marketing

Emirates druhým rokem sponzoruje Czech Masters

Emirates je již druhým rokem sponzorem turnaje D+D REAL Czech Masters, české golfové události roku. Turnaj se uskuteční od 27. do 30. srpna na hřišti Albatross Golf Resort v Praze a opět zde nebude chybět interaktivní soutěž „Race to Dubai with Emirates“. Jeden šťastlivec bude mít možnost vyhrát zájezd na DP World Championship v Dubaji.

„Opět jsme hrdým sponzorem golfového turnaje Czech Masters, jehož prostřednictvím chceme podpořit účast a zájem o tento fenomenální sport. Golf je pro nás jako globální sponzorská platforma velmi úspěšný. Věříme, že stejně jako v případě dalších sponzorství se nám pomocí sponzoringu turnaje podaří přinést hodnotný zážitek golfovým nadšencům na českém trhu i po celém světě,“ řekl Bořivoj Trejbal, ředitel společnosti Emirates pro Českou republiku.

Emirates_-_Czech_Masters_2014

Race to Dubai, hlavní 48turnajová série European Tour, probíhá v 27 zemích na pěti kontinentech. Po skončení této série přichází turnaj DP World Tour Championship, který celou sezónu uzavírá a v nadcházejících třech sezonách (do roku 2017) spojí ty nejlepší golfisty a upevní vztah aerolinek, golfu a jeho fanoušků po celém světě. Turnaj přináší prestižní akce do Dubaje, jež je domovem letecké společnosti.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *