Obchod

Extra jemně perlivá Mattoni bude nabízena v unikátní eco-lahvi

V následujících týdnech KMV uvedou na český trh nový produkt značky Mattoni ve zcela nové eco-lahvi, která zde v současnosti nemá obdoby. Půjde o uvedení PET lahve s 30% složkou rostlinného původu.

Novým produktem bude přírodní minerální voda Mattoni s extra jemnou perlivostí v novém ekologičtějším balení o obsahu jednoho litru, které navrhl designer Jan Čapek.

„Nová perlivost reaguje na rostoucí popularitu jemně perlivých a neperlivých vod. Velikost balení odpovídá poptávce po menších baleních, která souvisí se současným trendem domácnosti jednotlivců,“ uvádí Alessandro Pasquale, generální ředitel KMV s konstatováním, že právě pro spotřebu jednotlivci bude nový formát ideální.

Nová_Mattoni_v_eco-lahvi

„Nová technologie balení, kterou v podobě eco-lahví jako první uvedeme na český trh je dalším příkladem naší snahy o ekologicky efektivní společnost. Eco-lahev, ve které je třetina plastu nahrazena rostlinou složkou pocházející ze zpracování cukrové třtiny, představuje revoluci na současném trhu balených vod. Díky ní snížíme množství plastu nutného pro výrobu,“ říká Alessandro Pasquale a upřesňuje, že nová eco-lahev bude stejně jako všechny obaly produktů společnosti KMV 100% recyklovatelná.

Čtěte také