Obchod

Fruitisimo JUICE BUS přijede za vámi

První oficiální zastávka autíčka JUICE BUS se konala koncem dubna na ulici Radlická. Zákazníci si mohli vybrat z nabídky vitamínových koktejlů, které znají už z kamenných provozoven Fruitisimo, nebo si nechat připravit fresh juice na miru.

„JUCE BUS jsme rozjeli částečně pro zábavu, zároveň je to pro nás skvělá reklama“, popisuje rozjezd autíčka JUICE BUS jednatel firmy Fruitisimo Jan Hummel, a dodává: „JUICE BUS nám navíc umožňuje testování nových lokalit s potenciálem pro vznik kamenných provozoven.“

Zájem o JUICE BUS na různých místech je velký. „Ozývají se především office centra, protože s blížícím se létem je JUICE BUS ideálním zpestřením pro náročný den v kanceláři,“ vysvětluje Hummel. Na JUICE BUS tak můžete narazit v blízkosti kancelářských komplexů, na pražských nábřežích i společenských akcích pod širým nebem, jako je například Miss Agro.

fruitissimobig

V JUICE BUSu se s úsměvem připravují svěží drinky až z deseti druhů ovoce a zeleniny. JUICE BUS má navíc vlastní zásoby vody a zvládne provoz i bez zdroje elektřiny. Zákazníci v něm mohou platit v hotovosti i kartou.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *