Branding

GE Money Bank přichází s novým designem debetních karet

Na atraktivní design nově vydaných debetních karet se mohou těšit zákazníci GE Money Bank. Od prvního července banka inovuje vzhled všech nově vydaných karet k běžným i podnikatelským účtům.

„Nový design debetních karet, který jsme připravili ve spolupráci s pražským grafickým studiem UNITY Design, reprezentuje hodnoty naší banky, jako jsou odvaha, flexibilita, dynamika, modernost či inovativnost,“ říká Iva Štylerová, senior manažerka retailových produktů GE Money Bank. „Karty získaly moderní matný povrch, který je na českém trhu neobvyklý, působí velmi moderně a elegantně a navíc je také výrazně odolnější,“ dodává Iva Štylerová.
GE Money Bank
S novým designem nová řada debetních karet
Klienti, kteří využívají některý z běžných či podnikatelských účtů GE Money Bank, získají kartu s novým designem při standardní obnově její platnosti. Zároveň s inovovanou podobou debetních karet představí banka také celou novou řadu debetních karet Debit MasterCard. Označení Debit je součástí designu karty. Klienti tak snadněji poznají, o jaký typ karty se jedná.
GE Money Bank
„Novou podobu debetních karet jsme testovali napříč všemi segmenty klientů. Výsledná kombinace barev i tvarů byla v testech hodnocena velmi vysoko,“ dodává Iva Štylerová z GE Money Bank.

Čtěte také