Public relations

Generální shromáždění APRA schválilo aktivity asociace na rok 2018

V úterý 30. ledna proběhlo Generální shromáždění Asociace Public Relations agentur. Byly schváleny aktivity asociace na rok 2018. Členům se oficiálně představil nový člen, agentura LESENSKY.CZ. V doplňujících volbách do Etické a smírčí komise byla zvolena Dita Stejskalová z Ogilvy PR.

Setkání se uskutečnilo v hotelu Mandarin Oriental Prague, který byl partnerem akce.
Novým členem asociace se v lednu stala agentura LESENSKY.CZ, její ředitel Petr Lesenský s kolegou Romanem Kučerou oficiálně představili agenturu ostatním členů. V doplňujících volbách do Etické a smírčí komise byla jednohlasně zvolena Dita Stejskalová z Ogilvy PR.

Asociace schválila aktivity na rok 2018, mezi které patří praktické jednosemestrální kurzy PRague Communication Academy pro veřejnost, série odborných seminářů PR Forum a soutěž Česká cena za public relations, jejíž letošní ročník bude oficiálně vyhlášen v únoru. APRA uspořádá ve spolupráci se společností Internet Info oborovou konferenci PR SUMMIT, termín je stanoven na 12. září 2018. V plánu na druhé pololetí je také workshop zaměřený na zadávání veřejných zakázek v public relations.

„Výzvou do budoucnosti je náš projekt rozšířeného členství v APRA, který je zatím v plenkách a naším letošním úkolem je podrobně jej rozpracovat. Chceme vytvořit platformu, na které by se setkávali všichni hráči trhu – agentury, komunikační oddělení firem a institucí, tiskoví mluvčí, ale třeba i akademici a studenti,“ uvedl Jan Kučmáš, předseda Výkonné rady APRA.

Agentury se shodly v pokračování aktivní podpory iniciativy Férový tendr.

Asociace letos svým členům zajistí vzorovou směrnici GDPR speciálně zaměřenou na specifika oboru public relations.

Generálního shromáždění APRA se zúčastnilo čtrnáct ze sedmnácti členských agentur.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *