Reklama

Hamé láká zákazníky na soutěže s paštikami i zeleninou

Potravinářská firma Hamé propaguje výrobky z řad Veselá Pastýřka a Znojmia pomocí spotřebitelských soutěží. Zákazníci, kteří si koupí dvě paštiky nebo dvě balení zeleniny, mohou vyhrát elektroniku či víkendový pobyt v lázních. Hamé se tento typ kampaně osvědčil již v minulosti.

Hamé na letošní podzim vyhlásilo dvě soutěže. V první odmění zákazníky, kteří si najednou koupí nejméně dvě paštiky z řady Veselá pastýřka, a odešlou údaje z účtenky buď pomocí SMS, nebo formuláře na webu www.veselapastyrka.cz.
„Hraje se o devět tabletů GoGEN TA 8300 DUAL a celkem šedesát dva mixérů ETA Spesso 2015. Garantovanou výhrou pro každého je pak sleva na 100 korun při nákupu výrobků nad jeden tisíc v e-shopu Kasa.cz, nebo sleva pět eur při nákupu výrobků nad padesát eur v e-shopu Hej.sk,“ uvedl mluvčí Hamé Petr Kopáček.

Do druhé podzimní soutěže se mohou zapojit zákazníci, kteří najednou koupí alespoň dva produkty z řady Znojmia. Do soutěže se zaregistrují vyplněním webového formuláře na stránce www.zelenina-znojmia.cz.

Hame soutez

Až do konce listopadu získá každý den jeden ze soutěžících poukaz pro dvě osoby na víkendový pobyt v Lázních Luhačovice. Ten zahrnuje pro každou osobu ubytování na dvě noci, tři lázeňské procedury, jeden vstup do wellness centra a pitnou kúru luhačovických minerálních vod. Výherci mohou poukazy čerpat od 2. 1. 2014 až do 30. 6. 2014.
Denní výhru získá vždy ta registrace do soutěže, která přijde v platném tvaru přesně ve stanovený výherní čas nebo jako první po něm. „Garantovanou výhrou pro každého soutěžícího je pak poukaz v hodnotě tři tisíce korun pro dvě osoby na pobyt z katalogové nabídky pobytů 2014 Lázně Luhačovice v minimální délce tři noci,“ dodal Kopáček.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *