Reklama

HARIBO podpoří NIGHT RUN v Ostravě

Společnost HARIBO se stala partnerem série zážitkových běžeckých nočních závodů NIGHT RUN. V letošním 2. ročníku má projekt na programu osm závodů v různých městech po celé České republice.

Ani letos nechybí přidružený charitativní AVON běh proti rakovině prsu a speciální bezpečná trať pro děti RWE Kids Cup. První závod odstartuje již v sobotu 18. dubna v Ostravě.

„Night run je velmi nápaditý běžecký závod, který spojuje pohyb s nevšedním zážitkem“, říká Rostislav Němec, jednatel společnosti HARIBO CZ s.r.o. „Účastnit se může opravdu každý. Je to skvělý den pro celou rodinu, který zároveň myslí i na malé závodníky. Proto jsme se rozhodli tento závod podpořit“, dodává Rostislav Němec. “

První zážitkový běh sezóny odstartuje v centru Ostravy již v sobotu 18. dubna. Délka tratí při závodu NIGHT RUN se dělí podle obtížnosti na 5 a 10 km. Náročnost terénu je připravena tak, aby do cíle doběhl opravdu každý. Záměrem není dosáhnout extrémních výsledků, ale umožnit závodníkům pocit radosti z vlastního předvedeného výkonu a především zprostředkovat jim nevšední noční zážitek. Pro ty nejmenší bude uzpůsobena speciálně zabezpečená trať a především doprovodný program. Společnost HARIBO pro malé závodníky připravila nejen dárky, ale například i zábavné soutěže a skákací hrad. Děti se také budou moci osobně setkat se Zlatým medvídkem HARIBO.

plakat_Night_Run

Startovné pro dospělé je zpoplatněno částkou 500,- Kč a děti platí pouhých 50,-Kč. Část výtěžku putuje na podporu boje proti rakovině prsu. Každý účastník závodu získá dárkový balíček od partnerů akce a pro malé závodníky je v cíli připravena památeční medaile. Do dalších závodů se mohou zapojit nadšenci v průběhu celého roku. Další běh se uskuteční již 25. dubna v Hradci Králové a budou následovat další města, jako je Brno, Praha, Plzeň nebo České Budějovice.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *