Public relations

Havas PR má nové klienty z oblasti zdraví

Přední česká PR agentura Havas PR Prague získala tři nové klienty. Zvítězila v tendru společnosti Novartis, realizovala akci pro farmaceutickou společnost Cinfa a vrací se ke spolupráci s Musée Grévin.

Novartis se ke spolupráci s agenturou vrací po její úspěšné osvětové kampani zaměřené na onemocnění meningokokem skupiny B. Tentokrát agentura zvítězila v tendru jiné divize Novartisu a bude pracovat na další edukační kampani.

Dalším klientem z oblasti zdraví se stala španělská farmaceutická společnost Cinfa. Agentura pro ni zajistila setkání lékařů, které se uskutečnilo v Praze. Kromě jednodenní konference věnované respirační medicíně připravila i dvoudenní doprovodný program.

Havas PR tak prohlubuje dlouhodobou specializaci na farmaceutický sektor – v současné době pracuje ještě pro společnosti Walmark a Teva Pharmaceuticals, v minulosti to bylo například pro GSK, již uvedený Novartis a další. Odborná konference Respiratory Forum 2015 realizovaná pro Teva Pharmaceuticals nedávno získala shortlist na České ceně za PR v kategorii Farmacie a zdravotnický sektor.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *