Public relations

Havas se postará o sociální sítě Husqvarny a kampaň CzechTourismu

Agentura Havas Prague oznamuje hned dva úspěchy na poli sociálních médií a digitální komunikace: pro své kampaně si ji vybraly Husqvarna Česko a agentura CzechTourism.

V případě Husqvarna Česko se jedná o další prohloubení dlouhodobé spolupráce. Po vítězném tendru z minulého roku, kdy agentura získala do péče správu slovenských sociální sítí, bannerové kampaně a další digitální aktivity značky, se nově Havas Prague postará i o sociální sítě v České republice. Havas Prague se tak stává výhradním dodavatelem digitální komunikace pro Husqvarnu v Česku i na Slovensku. Havas PR je partnerem Husqvarny v oblasti public relations už od roku 2010.

„Rozšíření spolupráce v oblasti sociálních médií pro český trh je pro nás důležitou zpětnou vazbou. Na Slovensku jsme odvedli kus dobré práce, ve které budeme i nadále pokračovat. Na český trh se už teď těšíme. Díky tomu, že PR řeší naši kolegové, budeme moci na českých sociálních sítích velmi rychle a dobře reagovat a vzájemně se doplňovat,“ říká Veronika Corradi, social media & content manager v Havas Prague.

Také agentura CzechTourism svěřila jeden ze svých kanálů do rukou pražského Havasu, konkrétně komunikaci na španělském trhu, kde bude v následujících měsících probíhat kampaň na podporu zvýšení povědomí o turistické nabídce České republiky.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *