Reklama

Henkel v nové kampani podporuje výsadbu nových stromů

Drogerie parfumerie ROSSMANN spolu se společností Henkel ČR spustily druhý ročník projektu „Vraťte stromům korunu“, který umožňuje zákazníkům drogerie přispět ke zlepšení životního prostředí.

Od 17. července do 10. září 2017 z každého prodaného výrobku značek Fa, Syoss, Vademecum, Palette a dalších přispějí 1 korunou na výsadbu vzrostlých stromů. Tu i letos zajistí organizace Sázíme stromy. Díky projektu bude možné vysadit až 300 vzrostlých stromů po celé České republice.

„Naše společnost i firma Henkel ČR se již dlouhodobě hlásí k trvale udržitelnému rozvoji a projekt ‚Vraťte stromům korunu‘ je jednou z našich aktivit v této oblasti. Stačí, aby si zákazník zakoupil v kterékoli z našich prodejen výrobky označené logem projektu, a přispěje tak na výsadbu nových stromů. Ceny výrobků se po dobu trvání akce samozřejmě nenavýší. V minulém roce, kdy jsme se do této aktivity pustily společně poprvé, se nám podařilo zasadit 226 vzrostlých stromů. Věříme, že se nám loňskou hranici podaří překonat,“ uvádí jednatel společnosti ROSSMANN Vladimír Mikel.

„Těší mě, že se společností ROSSMANN pokračujeme v tomto originálním projektu a společně přispějeme ke zlepšení životního prostředí na vybraných místech v České republice,“ dodává generální ředitel společnosti Henkel ČR Aleš Malenka.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *