banner_left
Reklama

Hlavní výhrou letní soutěže pořádané RWE je auto s pohonem na CNG

Společnost RWE odstartovala pro stávající i nové zákazníky soutěž o auto s úsporným plynovým pohonem. Soutěž Úspory jedou začala 1. července a potrvá až do konce září. Hlavní cenou spotřebitelské soutěže RWE bude vůz Škoda Octavia Combi na CNG.

Soutěž bude podpořena marketingovou kampaní, kterou připravila reklamní agentura Wunderman. Kampaň na podporu soutěže Úspory jedou se objeví ve všech Zákaznických centrech RWE, ve větších městech pak budou před obchodními centry umístěny hypercubes jako součást OOH kampaně. Připraveny jsou také rádiospoty do obchodních center a online bannery na jejich webové stránky. Součástí kampaně bude také newsletter, který RWE bude rozesílat svým zákazníkům, spotřebitelskou soutěž podpoří RWE také na Facebooku na stránce Soutěž o Škodu Octavii na CNG.

Hlavní cenou letní soutěže RWE Úspory jedou je vůz Škoda Octavia Combi s úsporným plynovým pohonem a sleva 15 % na čerpání CNG, kterou vítěz uplatní u RWE plnicích stanic.

rwe

Do letní soutěže Úspory jedou se mohou zapojit noví i stávající klienti RWE, a to zodpovězením soutěžní otázky. Odpověď mohou soutěžící odevzdat buď ve všech 36 Zákaznických centrech RWE po celé České republice, nebo ji odeslat poštou. Podmínkou účasti v soutěži je uzavření smlouvy nebo smluvního dodatku na odběr elektřiny nebo zemního plynu od RWE.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *