Reklama

Home Credit má vlastní sitcom

Home Credit spouští novou reklamní kampaň ve formátu sitcomu. O komické situace se postarají koumák Oliver, playboy Tomáš, vtipálek Čenda a jejich kamarádka Stáňa. Reklamní spoty v krátkých příbězích ukazují hlavní benefity půjček od Home Creditu. Televizní kampaň je podpořena online komunikací.

Jak je pro sitcomy typické, v obývacím pokoji společně tráví čas sympatický a hloubavý Oliver (Aleš Slanina), jeho ne úplně bystrý bratr a spolubydlící, playboy Tomáš (Adam Mašura), kamarádka Stáňa (Sára Milfajtová), která se k bratrům „na chvilku“ přistěhovala, a konečně Čenda (Vojtěch Blahuta), který bydlí ve vlastním bytě. Sitcom se jmenuje 3+1, což odkazuje jak na počet přátel, tak na byt, kde bydlí a scházejí se.

Pro jarní kampaň jsou připraveny celkem čtyři třicetivteřinové spoty, které budou nasazeny postupně od 8. února na stanicích Prima Group. Pro online média je určena speciální verze s delší stopáží (cca šest minut). Spoty vznikly opět ve spolupráci s režisérským duem KASAL&NAVRATIL. Kreativu dodala agentura Oliver.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *