Public relations

Httpool zastupuje LinkedIn v regionu střední a východní Evropy

Httpool získal výhradní zastoupení profesní sociální sítě LinkedIn pro regiony střední a východní Evropy. V rámci tohoto trhu bude zajišťovat prodej reklamy v celkem 17 zemích včetně České republiky.

Mezi země podporované v rámci tohoto partnerství patří Rusko, Řecko, Maďarsko, Slovinsko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Slovensko, Makedonie, Albánie, Srbsko, Ukrajina, Litva, Lotyšsko a Estonsko. Zadavatelé a mediální agentury tak mohou nyní spolupracovat s týmy přímo ve svých zemích a začít využívat všechny inzertní produkty sítě LinkedIn.

„Chtěli jsme naše služby rozšířit mezi zadavatele v regionu střední a východní Evropy a efektivně využít rozsáhlou síť odborníků na trzích v CEE (střední a východní Evropa) regionu. Společnost Httpool jsme si za svého výhradního prodejního partnera vybrali na základě referencí a dlouhodobého působení na těchto trzích,“ řekl Fredrik Bernsel, obchodní ředitel pro oblast střední, východní Evropy a Asie.

„Těší nás, že jsme partnerem sítě LinkedIn. Dokonale zapadá do našeho portfolia služeb a produktů. Společnosti v celém regionu získají díky reklamním formátům LinkedIn možnost oslovit rozsáhlou skupinu odborníků a využít možnosti pokročilého cílení a reklamních formátů,“ uvedl Aljoša Jenko, zakladatel a výkonný ředitel společnosti Httpool.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *