Reklama

Huawei spouští vánoční kampaň

Společnost Huawei spouští vánoční kampaň #BePresent. Ta vyzývá lidi, aby přes Vánoce odložili mobilní telefony a trávili čas se svými blízkými. Tím skutečným dárkem pro naše blízké jsme totiž my sami a náš čas, který s nimi o Vánocích strávíme.

Kampaň #BePresent společnosti Huawei chce motivovat lidi, aby během vánočních svátků alespoň na chvíli odložili své smartphony a strávili tyto vzácné chvíle se svými blízkými. Kampaň, jejíž součástí je i televizní reklama proběhne v 26 zemích regionu CEE a Nordics (střední, východní a severní Evropa). V České republice zároveň Huawei v rámci #BePresent podpoří ve spolupráci s řadou známých tváří charitativní organizaci Srdce na dlani.

Klíčovou součástí globální kampaně #BePresent je TV reklama, v níž se objevuje ambasador značky Huawei, hokejová legenda Jaromír Jágr. Reklamu můžete zhlédnout již nyní na youtube kanále Huawei zde. V TV se pak objeví od 8.12.

V České republice myšlenku #BePresent podpoří rovněž řada známých osobností a celebrit, mezi nimi: zpěvačka Monika Bagárová, herec a muzikant Adam Mišík, moderní pětibojař David Svoboda, Miss ČR Nikol Švantnerová a další.

huawei_big

Huawei o Vánocích obdaruje také děti v dětských domovech. Hodnotu darů, které společnost Huawei předá charitativní organizaci Srdce na dlani, určí uživatelé Facebooku. A to na základě množství komentářů s hashtagem #BePresent pod vánočním příspěvkem na zdi profilu Huawei. S šířením myšlenky pomohou rovněž známé osobnosti.

Videoklip ke shlédnutí zde.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *