Marketing

Hudba a umění se setkají na Metronome Festivalu Prague

Návštěvníci Metronome festivalu se mohou těšit nejen na hvězdný hudební zážitek s The Chemical Brothers, Massive Attack, Tomem Odellem, nebo Tata Bojs, ale i na mnoho dalších zajímavostí, které festival nabízí.

Jednou z nich je umělecké pojetí celého festivalu díky umělcům v čele s Milanem Caisem, Michalem Cimalou a Jensem Besserem. Vstupenky jsou stále ještě v prodeji za ceny platné do 21. června na stránkách www.metronomefestival.cz a v síti Ticketpro.

„Kromě špičkových služeb jako jsou bezhotovostní platby, luxusní gastronomické zážitky nebo komfortní obýváky, na návštěvníky čekají také pro hudební festival netypické umělecké zážitky. V areálu se totiž sejdou díla tří významných výtvarníků,“popisuje David Gaydečka, producent festivalu. Jedním z nich je zpěvák a bubeník Tata Bojs Milan Cais. Souběžně s hudební kariérou se věnuje intenzivně i výtvarnému umění, naposledy zaujal videomappingem obřích očí na chladící věže temelínské elektrárny. Milan Cais pro Metronome Festival Prague připravil výtvarné řešení Moon stage, kde v pátek proběhnou třicáté narozeniny kapely Tata Bojs.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *