Public relations

IDW Italia si na marketingovou komunikaci volí agenturu GONG

Společnost IDW Italia vstupuje na český trh a najímá si na propagaci PR agenturu Gong ze sítě Dentsu Aegis. Ta bude mít na starosti kompletní marketingovou komunikaci společnosti v ČR.

V čele společnosti stojí Cristiano Castaldi, který se pro Prahu rozhodl na základě osobní zkušenosti. Začátkem roku 2017 on a jeho tým vyhráli zakázku na kompletní vybavení secesní budovy v centru města. Během prací objevil obrovský potenciál českého trhu, který se rozhodl využít. Pro propagaci své společnosti na českém trhu našel partnera v PR agentuře Gong.

„Agentura Gong nás zaujala svou komplexností a přístupem, jakým pojala práci s naším brandem i konkrétními produkty v naplánované marketingové komunikaci. Navíc přináší netradičními nápady, jak komunikaci obohatit a více tak zaujmout naší cílovou skupinu. Věřím proto, že bude naším plnohodnotným partnerem,“ říká Cristiano Castaldi, majitel společnosti IDW Italia.

„Vstup nového hráče na trh není lehkou záležitostí, avšak společnost IDW Italia má velký potenciál a obrovské know-how z mezinárodních projektů. Cit pro krásu, umění a sofistikovanou eleganci, kterou sebou společnost přináší na český trh, spolu s efektivní komunikací společnosti a zastupovaných produktů si jistě velmi brzy získá řadu klientů,“ říká Tomáš Vozáb, výkonný ředitel agentury Gong.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *