Reklama

Inkoustové tiskárny propaguje v nové kampani společnost Canon

Některé momenty z vašeho života si zaslouží vytisknout! V duchu tohoto sloganu od poloviny srpna běží kampaň na inkoustové tiskárny Canon z řady PIXMA. Připraven je speciální web, s kampaní se můžete setkat i na sociálních sítích.

K vybraným tiskárnám PIXMA dostanou zákazníci jako bonus stylové fotoalbum a čtvercový fotopapír. Navíc na první školní den bude promo tým Canon před vybranými základními školami fotit prvňáčky mířící poprvé do lavic. Fotografii přímo na místě promotéři také vytisknou na tiskárně PIXMA, aby na tento výjimečný den měli co nejhezčí vzpomínku.

Každý zákazník, který si zakoupí vybrané modely tiskáren PIXMA, bude mít možnost na stránkách www.canon.cz/pixma svůj produkt zaregistrovat a získat fotopapíry a stylové fotoalbum. Akce končí 31. října.

Na vybraných školách si pak zákazníci mohou nechat vyfotit a vytisknout portréty svých prvňáčků a přesvědčit se tak o schopnostech tiskáren PIXMA. Díky WI-FI připojení je tisk z fotoaparátů i mobilních telefonů jednoduchou záležitostí.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *