On-line

Interaktivní video kampaně digitální agentury Story TLRS

Téměř v každém z nás je zrnko škodolibosti. Právě na tento fakt vsadila digitální agentura Story TLRS a vypouští do světa své pilotní interaktivní video. V něm samotní diváci rozhodují o osudech výkonného ředitele agentury, Piero Šestáka.

Tedy podobně, jako před téměř 50 lety diváci Kinoautomatu o nešikovném panu Novákovi. Volně tak navazují na zřejmě první interaktivní filmový koncept, který slavil nejen v tehdejším Československu nebývalý úspěch. A opět neotřelou formou vtahují diváka přímo do středu dění (http://storytlrs.cz/cs/video/)

„Namísto legendárního Miroslava Horníčka jsme se rozhodli využít CEO naší agentury Piero Šestáka. Diváci na internetu si budou moci sami zvolit, jakou škodolibostí ho chtějí potrápit. Jedním divákovým kliknutím tak může dostat přes obličej velkým šlehačkovým koláčem, nebo zahučet do ledové Vltavy,“ popisuje video digitální ředitel Story TLRS, Šimon Vodrážka.

story_tlrs

Studenti z nedávno vzniklé agentury Story TLRS, která se zaměřuje na tvorbu interaktivních reklamních kampaní, se rozhodli vstoupit na trh právě s tímto převratným interaktivním videem. S odstupem pěti dekád tak divákům opět poskytují rozhodovací právo a nechávají je se stát plnohodnotnými tvůrci příběhu. A obdobný koncept následně plánují využít i při tvorbě interaktivních kampaní pro své klienty.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *