On-line

Investiční skupina Miton spustila Inzeromat

Prodejci, kteří chtějí při nabízení zboží oslovit nejvíce potenciálních kupců v České republice, mají nově k dispozici web a aplikaci Inzeromat. Díky ní dostanou svou nabídku snadno a rychle na všechny nejrozšířenější české inzertní služby najednou.

Stačí inzerát jednoduše zadat na Inzeromat přes web nebo aplikaci na mobilu a díky ní se objeví mezi inzeráty na Sbazaru, Bazoši, Letgo a Bayo. Takto prodávající osloví kolem půl milionu potenciálních zákazníků, kteří na tyto servery každý den chodí. Inzeromat je součástí portfolia investiční skupiny Miton.

Tým Inzeromatu vede Martin Jiřička, který dříve pracoval v Liftagu, Seznam.cz, Centrum.cz nebo společnosti Etnetera. Rozjížděl také inzertní službu Bayo, která byla pro Miton první fází vstupu na trh s použitým zbožím a vedla k založení Inzeromatu. Díky němu mohou prodejci oslovit více možných kupců než jednotlivé inzertní služby. Vkládání inzerátů přes Inzeromat je zdarma.

“Hlavní cíl inzerenta je prodat zboží. Z jeho pohledu je jedno, kde prodá. Díky Inzeromatu může jednoduše vystavit zboží všude. Tím si inzerent maximalizuje šanci na rychlý prodej,” říká Martin Jiřička, který vede tým Inzeromatu.
Aplikace Inzeromat je v tuto chvíli dostupná pro zařízení s operačním systémem Android. Na Google Play má nyní hodnocení 4,4.

„Mnohé zavedené inzertní služby v České republice fungují a prakticky i vypadají stejně jako před osmi lety, míra inovace je minimální. Přitom dnešní technologie dokáží nabídnout uživatelům mnohem větší komfort. Klíčovou roli ve změně celého odvětví budou hrát mobilní zařízení,“ říká Kamil Demuth, investiční manažer Mitonu.                                           

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *