Reklama

Iva Kubelková zazářila v novém televizním spotu pro Astratex

Specializovaný e-shop se spodním prádlem a plavkami Astratex.cz založený podnikatelem Petrem Vítem, vznikl před šestnácti lety jako zásilkový prodej spodního prádla. Nyní společnost vsadila na televizní spot v hlavní roli s Ivou Kubelkovou, která je také novou ambasadorkou e-shopu.

„Je mi ctí, že Iva přijala nabídku stát se ambasadorkou našeho e-shopu. Vzájemné sympatie a respekt k naší práci se projevily již během spolupráce s Českou Miss,“ říká zakladatel společnosti Petr Vít. „Iva není jen tváří kampaně, ale také součástí našeho týmu, kdy se i ona podílí na výběru našeho zboží a zlepšování služeb,“ dodává.

astratex_kubelkova_big

Již v první polovině září vznikl nový televizní spot, který Astratex.cz natočil ve spolupráci s režisérem Martinem Jůzou a kameramanem Orlinem Stanchevem. Samotné natáčení probíhalo v rodinném domě ve Zlíně, kde se moderátorka a herečka Iva Kubelková předvedla přímo v prádle dostupném v internetovém obchodě Astratex.cz. V televizním vysílání se spot objeví od 17. října. Voice over natáčela Iva Kubelková spolu se svými dvěma dcerami Karolínou
a Natálií.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *