banner_left
banner_right
Branding

Jakub Vágner je tváří spotřebitelské soutěže OMV

U čerpacích stanic OMV se 18. dubna zahajuje rybářská sezóna. Lovit bude možné ve vodách vysoce kvalitních produktů Goodyear do přírody i městské džungle a chybět u toho nebude ani sportovní rybář, dobrodruh a cestovatel Jakub Vágner.

„Pro naše zákazníky jsme na jaro a začátek léta připravili soutěž, ve které si spolu s tváří kampaně rybářem Jakubem Vágnerem mohou ulovit kompletní výbavu do přírody i do města“, říká marketingový manažer OMV pro Českou republiku Michal Janda a dodává: „Sbíráním samolepek za nákup pohonných hmot, jakýchkoli výrobků na čerpací stanici či umytí auta si naši zákazníci mohou zakoupit produkty Goodyear se slevou až 60%.“

OMV_vagner_big

Kolekce Goodyear nabídne 10 produktů zahrnující kvalitní outdoorové vybavení v podobě krosny, spacáku, multifunkčního nože, termosky nebo trekingových holí. Do městské džungle si budou moci zákazníci vybrat například tašku na notebook či deštník.

Akce startuje 18. dubna a potrvá do 10. července 2016. OMV ji výrazně podpoří na čerpacích stanicích, v sociálních médiích, onlinu a rádiu. Zákazníci si své nasbírané samolepky budou moci vyměnit za produkty Goodyear až do 31. července 2016.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *