Reklama

James Bod se vrací do Paláce Pardubice

James Bod pokračuje ve své úspěšné misi v obchodním centru Palác Pardubice a i letos se stane maskotem bonusového programu BODOMÁNIE, který v květnu ozvláštní nakupování v Pardubicích.

„Pro velký úspěch předchozích ročníků pokračujeme v nakupování ve stylu Jamese Boda. Přijďte si před začátkem léta do Paláce Pardubice osvěžit šatník a budete mít z nákupu hned dvojnásobnou radost. Své účtenky můžete po celý květen vyměňovat za dárky, a to každý den od 10 do 19 hodin v našem infostánku,“ říká Jana Michalcová, marketingová manažerka Paláce Pardubice.

Za každých 200 Kč utracených v jakémkoliv obchodě dostane zákazník samolepku v hodnotě 1 bodu. Samolepky se lepí do speciální hrací karty a následně se proměňují za hodnotné dárky, které jsou rozděleny do tří kategorií podle počtu nasbíraných bodů.

Dárek obdrží zákazník již od 2 000 Kč utracených v Paláci Pardubice za měsíc květen, sčítají se ze všech obchodů, včetně služeb a restaurací, vyjma prodejny Tesco. V každé kategorii je na výběr něco pro děti, dívky, ženy či hospodyňky anebo sportovně zaměřený dárek pro muže. Dárky jsou vystaveny po celou dobu trvání akce v Paláci Pardubice ve vitrínách vedle infostánku, kde má James Bod svou základnu a kam si celý květen může každý účastník akce přijít pro dárek.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *