Média

Jika spouští Rádio Bubble

Společnost Laufen CZ se svou značkou koupelen Jika spouští online Rádio Bubble. 7 dní v týdnu, 24 hodin denně si posluchači mohou na www.radiobubble.cz vybírat ze široké programové nabídky mluveného slova a hudby.

Podtitulem projektu je „Nalaďte se na úklid“ a nové rádio by mělo především zpříjemňovat čas, který trávíme úklidem koupelny.

Rádio Bubble tvoří několik pořadů. Například Čistotéka s různými žánry hudby podle toho, v jakém rytmu si přejete zrovna uklízet. Na posluchače čeká i Knihomolka s Deníčkem moderního fotra od Dominika Landsmana, tvorba Radky Třeštíkové a autorské čtení s Bárou Nesvadbovou. Během úklidu se můžeme nachystat na návštěvu kina při poslechu Filmové sprchy Kamila Fily a s Výletníkem si můžeme naplánovat víkendový výlet s dětmi. A to není všechno, další pořady stále přibývají. Rádio Bubble lze spustit jak z počítače, tak z chytrého telefonu.

„Jika vyrábí produkty, které usnadňují úklid v koupelně. To jsme chtěli promítnout i do reklamní kampaně a nabídli jsme klientovi ambiciózní projekt vlastního internetového rádia, které rovněž usnadňuje úklid,“ říká David Suda z WMC|GREY. Marketing and communication manager Laufen CZ, Ingrid Hejkalová doplňuje: „V devíti z deseti českých domácností se koupelna uklízí minimálně jednou týdně. Říkali jsme si, že by nebylo špatné těm, pro které je tato činnost pravidelnou rutinou, čas při úklidu koupelny zpříjemnit.“

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *