Komunikace

Kaufland spouští další věrností akci, tentokrát se značkami Ravensburger a Bugatti

V síti prodejen Kaufland odstartoval další věrnostní program pro zákazníky. A opět jde o nabídku dvou známých značek najednou. Nabídka pro děti i dospělé pomůže vyřešit i vánoční dárky.

Zákazníci si mohou tentokrát za nasbírané body vybírat ze širokého sortimentu puzzlí a her značky Ravensburger, které pobaví děti i celé rodiny. Druhá značka – Bugatti – zase potěší ty, co rádi cestují s praktickými a přitom noblesními zavazadly. S věrnostním programem mohou zákazníci při zakoupení výrobků ušetřit až 69 % z původní ceny produktů.

Body je možné v obou případech sbírat v období do 14. února 2018. Čerpání programu je stejné jako u předchozích věrnostních akcí, tj. za každých 100 korun z nákupu dostane zákazník u pokladny jeden bonusový bod, který nalepí do hrací karty. Tu si může stáhnout na www.kaufland.cz nebo ji získá v prodejnách Kaufland na pokladně, informacích a u vystaveného zboží značky Ravensburger a Bugatti. Jakmile sběratel dosáhne požadovaného počtu bodů, může za zvýhodněnou cenu koupit vybraný produkt.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *