Branding

Kaufland spouští Velkou fotbalovou soutěž

Komunikační koncept Z lásky k fotbalu společnosti Kaufland pokračuje soutěží, která je určena všem fotbalovým fanouškům, ale i těm, kteří by své fotbalové fanoušky rádi překvapili originálním dárkem.

Velká fotbalová soutěž odstartovala začátkem června a bude probíhat až do středeční půlnoci 29. června 2016 formou slosování. Stačí jen vyplnit formulář na www.kaufland.cz/soutez případně na m.kaufland.cz a odeslat. Soutěží se celkem o pět balíčků, jež obsahují 1 x fotbalový míč s podpisem známých fotbalistů a 1 x podpisová karta s autogramem fotbalové legendy.

Kaufland_Velka_fotbalova_soutez

Soutěž bude podpořena prostřednictvím on-line kampaně na externích portálech po celou dobu soutěže, dále na webu, Facebooku a v zákaznických novinách společnosti Kaufland. „Z lásky k fotbalu jsme pro všechny naše zákazníky připravili i speciální produkty za zvýhodněné ceny, nechybí trika, čepice, nápoje pro osvěžení či oslavu, které během fandění v průběhu letošního Mistrovství Evropy ve fotbale přijdou vhod,“ říká Michael Šperl, tiskový mluvčí společnosti Kaufland.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *