Reklama

Kecky od Vodafone si užívají na horách

Vodafone nabízí neomezené volání bez závazku za výhodnou cenu a spouští kampaň s oblíbenými keckami. Ty si tentokrát užívají neomezené volání na horách. Kecky propagují nejoblíbenější balíček neomezeného volání v síti za 99 Kč, který se obnovuje vždy po uplynutí 30 dnů.

Zákazníci, kteří si zvolí balíčky s automatickým obnovováním a přidají službu Chytré dobíjení, se jednoduše přiblíží tarifním zákazníkům, ale výhody čerpají bez závazku. Pohodlí služby Chytré dobíjení spočívá v možnosti nastavení pravidelného dobíjení prostřednictvím platební karty nebo z účtu tarifních zákazníků, kde se částka za dobitý kredit přičte k vyúčtování za mobilní služby. Za obě možnosti chytrého dobíjení nyní získá držitel předplacené karty dalších 10 % kreditu zdarma. Změnu balíčku nebo deaktivaci automatického obnovování lze snadno provést například v Samoobsluze Můj Vodafone.

vodafone_big

Kampaň startuje 25. ledna a objeví se na televizních obrazovkách, internetu, v printu, outdooru a prodejnách. Potrvá do 31. března 2016. Režisérem byl opět Daniel Bird. Hlas keckám propůjčila jak jinak než Aňa Geislerová. Komunikační kampaň připravila agentura McCann Prague. Média zajistila agentura MEC Czech.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *