Komunikace

Konta Bariéry přicházejí s novou sérií novoročenek

Výrobců novoročenek a těch, kteří je nabízejí, je u nás bezpočet. Někteří z nich avizují, že část svých příjmů převádějí na účty neziskových organizací. Ano, pravdou ale je, že se jedná o převody ve výši několika procent.

V případě novoročních přání Konta Bariéry už devátý rok platí, že sedmdesát procent z prodejní ceny je věnováno pomoci lidem s handicapem.

Novoročenky, které nabízí Konto Bariéry, můžou pomoci komukoliv. Přesněji řečeno, když si je někdo koupí, může si přát, aby jeho investice pomohla přesně tam, kde to on chce. Postup je jednoduchý a je velmi stručně popsán přímo v nabídce novoročenek. Pokud se týká prodejní ceny, tak i zde je to jinak, než by se mohlo na první pohled zdát. Ceny, za které Konto Bariéry novoročenky nabízí, jsou srovnatelné s cenami konkurence, a to přesto, že je v nich zabudované velké procento příjmů určených pro dobročinnost.

Novoročenky Konta Bariéry mají i netradiční obsah. Jejich tvůrci je nazvali „vyprávěnkami“. To znamená, že každá novoročenka má svůj vlastní obrazový příběh, který začíná na titulní straně a pokračuje na vnitřních stranách dvoulistových skládaček. Novoroční přání Konta Bariéry nejsou jednoduché kartičky. Jsou to originální přání s výtvarnou hodnotou a příběhem.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *